ALAN x SDA

Wejdź do IT!
Zmień branżę

Inicjatywa dla           Rybnika i o​kolic

O projekcie

Projekt ALAN Systems x Software Development Academy zakłada rozwój lokalnej branży IT przez przebranżowienie się mieszkańców Rybnika i okolic.

Do ALAN x SDA dołączyły lokalne firmy z branży IT, które wraz z inicjatorem i koordynatorem projektu, firmą ALAN Systems, nawiązały współpracę z akademią programowania poprzez oferowanie staży, praktyk, a także pracy absolwentom kursów prowadzonych przez Software Development Academy.

Kursy prowadzone będą hybrydowo tzn. część zajęć może odbywać się online a część stacjonarnie. Zajęcia stacjonarne będą prowadzone w siedzibie firmy ALAN Systems w Rybniku.

Sprawdź szczegóły

Opóźnienie kursów

Planowane rozpoczęcie kursów PHP Developera oraz Frontend  Developera opóźniło się. Dążymy jednak do tego, żeby wszystko rozpoczęło się jak najszybciej. 

ALAN Systems

Od 1999 roku tworzy oprogramowania oraz dedykowane rozwiązania IT wspierające rozwój firm z różnych zakątków świata.

ALAN Systems to przede wszystkim około 100 osobowy zespół utalentowanych ludzi pasjonujących się najnowocześniejszą technologią. 

Główna siedziba to charakterystyczny, nowoczesny biurowiec w centrum Rybnika. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z regionem i okolicami. 

Więcej o firmie

SDA

Software Development Academy to największa akademia programowania w Europie Środkowej. Przez osiem lat działalności SDA dotarło do 11 krajów, gdzie dzięki kursom, swoje przebranżowienie rozpoczęło już ponad 15 000 osób.

Wśród kadry trenerskiej znajdują się najlepsi eksperci od testowania oprogramowania, technologii, jaką jest Java, przez Python, JavaScript, UX/UI, GameDev, po Data Science i CyberSecurity. W praktyce oznacza to, że SDA współpracuje na co dzień łącznie z ponad 1200 trenerami.

Misją akademii jest, by pomagać kursantom spełniać marzenia o pracy, która pozwala im żyć tak, jak lubią.

Więcej o firmie

Partnerzy projektu

Aktualności

Kontakt

Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów!

ALAN Systems 
ul. Obwiednia Poł​udniowa 22,
44-200 Rybnik

info@alan-sda.rybnik.pl

Patronat 
medialny: