ALAN x SDA

Uzupełnienie II Spotkania Informacyjnego

5 maja odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu ALAN x SDA. Było to uzupełnienie do spotkania z 21 kwietnia. Tym razem prowadzone było w innej formie niż poprzednio. Skierowane było przede wszystkim do osób, które były zdecydowane by rozpocząć naukę podczas jednego z czterech dedykowanych kursów.

W trakcie spotkania przedstawione zostały profile wszystkich firm uczestniczących w projekcie tj. Digitree, Hostersi, Inis, NoMonday oraz koordynator projektu ALAN Systems. Dodatkową wartością były wypowiedzi osób pracujących na stanowiskach, których dotycz kursy. Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania specyfiki pracy w danej specjalizacji z pierwszej ręki a także zadania pytań, które mogły im pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Poznali również historię absolwentki kursu prowadzonego przez Akademię Programowania SDA, która w pewnym momencie swojego życia postanowiła się przebranżowić i od prawie dwóch lat z pracuje w nowym zawodzie czerpiąc z tego sporo satysfakcji.

W ramach projektu, stworzyliśmy cztery dedykowane kursy:

  1. Frontend Developer
  2.  Java Developer
  3. PHP Developer
  4. Administrator Systemów,

Najlepsi absolwenci każdego z kursów otrzymają możliwość pracy u jednego z partnerów projektu. Pozostali otrzymają pomoc w znalezieniu pracy w firmie z branży IT w regionie.

Aktualnie trwają zapisy na każdy z kursów, w najbliższych dniach pojawią się informacje o dostępnych miejscach. W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu: info@alan-sda.rybnik.pl